Linnunlento alustab

Kodulehel www.keelesild.ee on nüüd oma blogi, mille nimeks on valitud Linnunlento. Uus blogi kajastab peamiselt koolide ja kursuste korraldatavate üritusi, kogemusi ja toredaid sündmusi ning aitab kaasa heade ideede laiemale levikule. Lisaks jõuab kirjutatu palju suurema publikuni.

Blogi teemadeks on keeleõpetus nii õpetajate kui ka õpilaste vaatepunktist ning koolides ja tundides toimuvad ettevõtmised ning üritused. Soovime avaldada õpilaste kirjutatud jutustusi või lühitekste, reisikirjutisi, reportaaže, õpetajate arvamuslugusid – ja miks mitte ka luuletusi, nalju ja koomikseid! Võimalusi on palju, nii et ärge hoidke oma loovust vaka all!

Kutsume kaasa lööma kõiki, kes soome keelt õpivad! Postitusi võivad teha igal tasemel soome keele õppijad ja nende õpetajad.

Tule kaaskirjutajaks!

Tekste sünnib igas keeletunnis niikuinii – nüüd on võimalik neid ka avalikult postitada. Vaata kirjutamiskordi ja pane sobiv aeg kirja.

Soovi korral võid seda teha ka meili teel: juhani.koivuviita@finst.ee

Jaanuaris leiad Linnunlento-blogist Viljandi Kesklinna Kooli õpilaste Helsingi reisimälestused 2014. aasta kevadest. Samuti ilmub Elfriede Aida jutt Aleksis Kivi päevast Pirita Majandusgümnaasiumis 10.10.2014.

JKO


Juhani Koivuviita

Soome Instituudi programmijuht (keel)